Bilgi
Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Elektrik yarışması sandalye Satınalma stratejisi
- Mar 25, 2018 -

1, gözlem yastığı. Genel bilgisayar sandalyeleri sünger yastıklarıdır. Ve iyi yastıklama maliyetleri yüksektir, bu nedenle bazı işletmelerin maliyetleri azaltmak için, süngerin kalınlığını azaltmak gibi, yastık üzerinde veya malzemenin gücü yeterli değildir. İyi yastık genellikle daha kalındır ve eğimin eğri eğrisine sahiptir, kişinin kıvrımını uyarlar. Ayrıca, iyi yastık elastikiyeti iyidir. Eğer yastık nispeten inceyse, o zaman rahatsız olun, eğer yastık çok kalınsa, fakat esneklik yoksa, tüccar zayıf bir malzeme kullanabilir.

2, oturma hissi. Tasarım makul ise, sandalye genellikle oturmak rahat, yastık kısmı iyi bir kabul edilebilirliğe sahiptir, kapsayıcılık, rahatsızlık hissetmez.

3, güvenilir olmak için geri. Sandalyenin arkası biraz daha gevşek, arka kısım gürültü yapacak, böyle bir sandalyenin zarar görmesi kolay.

4, sandalyenin genel yapısı kararsız ise, sarsmaya çalışın, zarar vermek kolaydır.

5, kol dayama, el küpeşte koymak deneyin, yüksek veya düşük rahat hissediyorum

6, gaz çubuk, bir döner sandalye satın alırsanız, o zaman döner sandalye döndürmek için deneyin, bazı take-off hissediyorum ve iniş süreci pürüzsüz, eğer kuru hissediyorum, gaz çubuk kalitesi iyi değil

7, Xiaoyao fonksiyonu, bazı sandalyeler kaygısız fonksiyona geri döndü, kaygısız fonksiyonu açmak için deneyin, "kaygısız" olduğundan emin olabilirsiniz

8, sandalyenin üstünü çevirin, gizli yapısını izleyin, parçaların pürüzlü olduğunu, hatta pas lekelerini tespit ettiğinde, alt ürünlere aittir.

9, bir döner sandalye satın alırsanız, daha sonra, eğer kuru ise, tekerlek pürüzsüz hareketinin aşağı ürünlere ait olup olmadığını kontrol edin.